Kategorie:PVP

Z Craftuj Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Je to již více, než dva roky, co v dříve mírumilovné zemi Greenlandu vypukly krvavé souboje a na toto jméno se již skoro zapomnělo. Tenkrát se utvořily první aliance a klany a každý z nich si chtěl přivlastnit kus této země násilím. Válečné umění se vyvíjelo, oběti stoupaly. Objevili se bojovníci, kteří pro příslib několika beden zlata a diamantů dokázali zradit celou svou vesnici a krev tekla proudem. Pro tento svět se uchytilo nové jméno: Warland. Následovaly bojové specializace - někdo sklouzl ke krvelačné cestě Válečníků, jiný zvolil cestu medika. S přelomem však přišli kultisté. Tito trénovaní zabijáci zasvětili svůj život temné magii temnými rituály začali ohýbat vůli ostatních ve svůj prospěch. Nikdo si však neuvědomil, že manipulací s životní energií narušují rovnováhu samotného světa..

Lightning.jpg

Následovala sedmidenní bouře. Boje po tu dobu téměř ustaly, žádný klan netušil, co se děje. Ve vzduchu bylo cítit napětí a zoufalství, bojovníci trpěli nočními murami. Co pravilo staré proroctví nikdo neví, neboť nějaký klan vypálil Craftijskou knihovnu při jednom ze svých nájezdů. Kultisté však nepřestávali ve svých temných rituálech za účelem totálního ovládnutí tohoto světa. V průběhu jednoho mocného kouzla však nedokázali udržet energii spoutanou, a v kombinaci s již dříve napěchovanou energií magické bouře, způsobili orkán. Ten se stal většině obyvatel Warlandu osudným. První, co bylo zničeno, bylo doupě kultistů v Craftii, spolu s celým městem. Bouře běsnila, pršelo ještě více, ulice se plnily vodou a střechy hořely pod náporem blesků. Hladiny jezer a oceánů začly stoupat a obyvatelé Craftie se začli hrnout k lodím v naprostém záchvatu paniky. Ve vzduchu bylo cítit statické napětí, blesky pálily jednu loď za druhou.

Craftie, spolu s ostatními městy, celá zmizela pod vodní hladinou. Námořníkům nezbylo téměř nic a bouři ustálo jen velmi málo lodí. Tento sjednocený zbytek lidské populace pohromadě vyplul za nedohledným obzorem modré plochy. Po několika dnech plavby se na obzoru objevil tropický ostrov.. může se snad jednat o nové útočiště našich přeživších?

Vampiresmaller.png


Craftijské teoretiky však výrazně tíží spíše jiná otázka - mohla za sebou tato temná bouře nechat jiné prosáklé zlo, než jen světovou potopu?


Warland map.png

Podkategorie

V této kategorii je pouze následující podkategorie.

P

Stránky v kategorii „PVP“

Zobrazuje se 88 stránek z celkového počtu 88 stránek v této kategorii.

C