Registrovat

[Aliancia] WILDER - nabor novej krvi

Zde máte možnost představit sebe i své úmysly :)
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, zda jde o představení craftera nebo aliance.

- Označení:
- [Crafter] - Pokud se jedná o představení craftera, označte to tímto způsobem do názvu tématu.
- [Aliance] - Alianční téma.

- Příklad názvu topicu: "[Crafter] Mocný Zorkenlide se představuje"
Redstone inženýr

[Aliancia] WILDER - nabor novej krvi

Příspěvekod gemi69 » sob 22. čer 2013 21:00:10

COME TO THE DARK SIDE - we have cakes

Kto vlastne sme?
Nikto nevie, no vraví sa o nás ako o odhodlaných a sebavedomých crafterov, co majú chuť po zábave a sláve.

Pravidlá
Jednoducho stačí sa riadiť sa vlastným zdravým rozumom, byť čestný voči frakcii a spoluhráčom, neurážať a nespamovať.

Výhody ?
Každý člen ma jeden pozemok s vlastnými právami, vďaka ktorým má zaručené, že ho nik neokradne. Máme tiež menšiu frakčnú xp farmu pre všetkých, pretože chceme aby naši členovia niečo v boji vydržali. Je nám jedno či máš 16 alebo 30 rokov, či si dievča či chalan, sme rozumný ľudia, ktorý si vážia každého.

Povinnosti ?
Zúčastňovať sa frakčných bojov (ak si dobrý bojovník) alebo zásobovať frakciu surovinami (ak si dobrý miner) poprípade stavať nové sídla, nové projekty alebo obliehacie veže (ak si schopný staviteľ).

Prihláška ?
Napíš nám sem na fórum prihlášku formou súvislého textu, prečo chceš patriť medzi nás a čím vynikáš, hľadáme parťáka, kamoša, nie ďalšieho kid-zombie člena. P.S. formulárové prihlášky budu ignorované.

Na čo sa môžeš tešiť
- verejno prospešné práce (skrášľovanie okolia frakcie )
Obrázek
- bojové výpravy
Obrázek Obrázek
- obranu frakcie
Obrázek
- oslavy víťaztiev
Obrázek
- tajomnú xp farmu a pokladnicu
Obrázek Obrázek
- epické sídlo
Obrázek Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

História
http://www.craftuj.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11808&p=133248#p133247
Príbeh od Povinnostaka
http://www.craftuj.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11808&p=133248#p133248
Naposledy upravil gemi69 dne čtv 31. črc 2014 14:45:47, celkově upraveno 8
Obrázek Obrázek

Dodavatel lávy

Re: [Aliancia] WILDER

Příspěvekod Povinnostak » pon 29. črc 2013 10:07:35

Zdravím ,
1. Jméno se mi popravdě z osobních důvodu říkat nechce ale pokud by to šlo časem dobře tak bych vám ho popřípadě zdělil :)
2. Je mi 14 let.
3. Minecraft hráji od 1.5.2
4 Na Craftuj momentálně nehraji protože nemám co na práci a také se mi zde moc nedaří samotnému.
5. Na Craftuj jsem byl před WIPEm ale je to delší doba (datum si nepamatuji).
6. Před WIPEm to byla frakce Partička , a po WIPU jedině kamarádova frakce Markarath (kde jsem i doteď).Jiné mě oškubali a jejich názvy si nepamatuji
7. No , popravdě ničím extra ... umím mírně ,,hezky,, stavět :D
s RS také moc neumím ale občas bych se někoho zeptal a trošičku možná přiučil ;)
Bojovník nejsem protože jsem od začátku na Craftuj nesnášel PVP ale trochu se přeci jen ubránit umím.
Zkráceně , kousek od každého.

(tak mimo) SPSS_MAREK_SK nám chvilkově pomáhal něco postavit ve frakci
Skype / TS bych mohl dodat soukromě (ale TS mi trochu blbne a nemám moc kvalitní Mikrofon)
Toť by bylo o mě asi vše :) děkuji za odpověd. (omlouvám se za delší Topic)
PS. Jsem Warez bez VIP.
-Povinnostak
Naposledy upravil Povinnostak dne čtv 10. črc 2014 21:32:41, celkově upraveno 1
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Redstone inženýr

Příspěvekod gemi69 » pon 29. črc 2013 13:00:15

napis mne alebo krotitelovi in-game, pokecame :-)

P.S: : ak je topic dlhsi ale stale ma podstatne info a nie len blaboly, tak je vitany ;-)
Obrázek Obrázek

Dodavatel lávy

Příspěvekod Povinnostak » pon 29. črc 2013 21:08:32

Dobrá děkuji :)
S Markem jsem se dohodl a jsem u vás , zda to nevadí domluvil se s ním i můj kamarád.Čeká tě od něho překvapení.
Popřípadě prosím o přečtení cedulek v a na baráčku
-Povinnostak :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Redstone inženýr

Příspěvekod gemi69 » úte 30. črc 2013 1:15:35

Tesime sa na vase zabyvanie sa :-)
Obrázek Obrázek

Redstone inženýr

Příspěvekod gemi69 » sob 28. zář 2013 14:48:05

Alianca WILDER je späť !!!!
Obrázek Obrázek

Kopáč zeminy

Příspěvekod Fildoo » čtv 03. říj 2013 14:15:46

Čau,
jmenuji se Filip ve hře vystupuju pod nickem Fildoo. MC hraju cca 2 roky a je mi 8 let. Sice mám malý věk, ale nejsem žádná čórka. Po dlouhé době hraní na craftuj jsem se vrátil s plnou parou začít zase aktivně hrát. Nejvíc mě baví stavění a hlavně pvp. :D Troufnu si na kohokoliv krom Madary a GamaFyho. 8-) Do vaší frakce chci hlavně z důvodu dobrého a rozumného kolektivu, to se zde hledá malokde. Co se týče craftujclases tak mám zatím level 14, ale tak za 2 - 3 dny byh mohl dát dvacet. Mám už do pvp připravený dia set protection 4. Doufám že mě vemete a neodkopnete kvůli věku. Frakci bych mohl byt oporou hlavně v pvp a stavění kdyštak vám zašlu nějaký mé stavby ze single playeru.

~Fildoo

BTW sice je mi osm ale furt se dokážu vyjadřovat líp než minemike a torentof 8-)

Redstone inženýr

Příspěvekod gemi69 » čtv 03. říj 2013 21:38:30

Fildoo píše:Čau,
jmenuji se Filip ve hře vystupuju pod nickem Fildoo. MC hraju cca 2 roky a je mi 8 let. Sice mám malý věk, ale nejsem žádná čórka. Po dlouhé době hraní na craftuj jsem se vrátil s plnou parou začít zase aktivně hrát. Nejvíc mě baví stavění a hlavně pvp. :D Troufnu si na kohokoliv krom Madary a GamaFyho. 8-) Do vaší frakce chci hlavně z důvodu dobrého a rozumného kolektivu, to se zde hledá malokde. Co se týče craftujclases tak mám zatím level 14, ale tak za 2 - 3 dny byh mohl dát dvacet. Mám už do pvp připravený dia set protection 4. Doufám že mě vemete a neodkopnete kvůli věku. Frakci bych mohl byt oporou hlavně v pvp a stavění kdyštak vám zašlu nějaký mé stavby ze single playeru.

~Fildoo

BTW sice je mi osm ale furt se dokážu vyjadřovat líp než minemike a torentof 8-)

uz som s tebou kecal a vyzeras byt v pohode :-) prihlaska je super:-D este si pokecas s marekom (spss_marek_sk alebo s deana7 alebo so mnou) a si nas :-D myslim, ze na realnom veku nezalezi, skor na tom co mas v hlave a hej parta sme pohodova :-D
Obrázek Obrázek

Právě spawnutý

Příspěvekod Mikecoge1234 » ned 13. říj 2013 11:20:43

Sem 13 let s koupenym minecraftem sem schopny a kdyz dam slovo dodrzim umim dobre bojovat as posloucham
nebudete litovat

Redstone inženýr

Příspěvekod gemi69 » ned 13. říj 2013 13:44:26

Mikecoge1234 píše:Sem 13 let s koupenym minecraftem sem schopny a kdyz dam slovo dodrzim umim dobre bojovat as posloucham
nebudete litovat

gemi69 píše: Prihláška by mala byť zaujímavá, nie tuctová. 
takze skus este raz a tiez skus napisat kolko si na craftuj alebo preco si si nas vybral.
Obrázek Obrázek

Další

Zpět na Aliance/Crafteři