Registrovat

Obec - UltimaThule

conqueror
Příspěvky: 1153
Registrován: úte 17. led 2012 14:58:28

Obec - UltimaThule

Příspěvekod Levi » sob 28. říj 2017 16:45:28

Obrázek

WARLAND
Tajuplná, elitárska kasta hrdlorezov, uznávajúca len silu, rozhodnosť, sebaistotu, zručnosť v ovládaní zbrane a ostrého meča. Preslávení su najmä rabovaním, lúpením, pustošením a drancovanim všetkého im stojaceho v ceste. Krutosť, Zákernost a Strach sa už dávno stali ich spojencami a dennodenne cestami-necestami kráčajú im po boku. A tak je pravdou, že len ťažko stretnúť v týchto časoch i končinách niekoho ohávnejšieho a nebezpečnejšieho, ako čo i len jedneho člena tohto bratstva. V skutku, sú to lotri bez cti, svedomia a zábran, ktorým nič nie je sväté a v svojej čiernočiernej podstate javia sa tak smrtelníkom ako prachobyčajne stvorenia samotného pekla, beštie len krviprelievania schopné.

História

Prvé dejstvo
Po obrej potope ktorú na nás zoslali najmocnejší kultisti starého warlandu svet zažíval hrozné časy. No netrvalo dlho a svet sa začal kolonizovať na novo. Nesmeli sme tu chýbať ani my, menšie zoskupenie Guardianov a Helghanov a tak sme sa ja, Xal, Polomolo, Reptoid, Leviathan a Kaliven rozhodli osídliť jeden menší ostrov kúsok od Therosu, postavili sme tam pevnosť Bollwangar ktorej hradby nikdy nikto neprelomil. Založili sme frakciu Ultima Thule, naša frakcia už dlhú dobu od potopy drancuje ostrovy nového warlandu. Ultima si rýchlo vydobyla svoje miesto pod slnkom. Spolu s mocnými Kališníkmi sme dlhú dobu tvorili najdrsnejšiu allianciu tohto krutého sveta a veríme v to, že tomu tak bude aj naďalej. Postupom času sa k nám pridávajú aj ďaľší a uzatvárame spojenectvo s Templármi s ktorými bojujeme bok po boku, či už v obrane alebo útoku. Templári časom zanikli. Všetky naše spojenecké aj nepriateľské frakcie padajú jedna po druhej do zabudnutia no zrodela sa nová frakcia Shadows, plná miešancov z krvi Kališníkov, Ultimátov a Templárov s ktorými sme sa spojili a spolu sme získali totálnu nadvládu nad ostrovmi starého warlandu. Príde niekto tak silný aby s nami zmeral sily? Otázka ktorá nás trápila veľmi dlhú dobu. Túžili sme po krvi tak ako nikdy pred tým a náš hlad stále neutíchal. Stále žiadne zmeny, bola to už celkom doba... Z našich počtov stále ubúdalo a sídlo zapadalo prachom. No niečo je vo vzduchu a my to cítili.

Druhé dejstvo
Ostrovy starého warlandu sú kompletne vyťažené, vyrúbané a totálne zdevastované. Nastal čas sa posunúť ďalej. Zbytky našich ľudí sa spolu so spojencami vydávjú na ďalšie dobrodružstvo do novej krajiny ktorá nás neuvítala zrovna s otvorenou náručov. Pevnosť Bollwangar bola odpredaná bývalému členovy menom Xiemis ktorý vedl DeathElitu. Preniesli sme zásoby a postavili sme si vlastný chrám. Po našom boku v novom svete stojí ako hlavná opora frakcia DeathElite. Po dlhej dobe po našom boku neexistuje žiaden spojenec. Prestali sme bojovať pre našich spojencov už bojuje len čisto v náše záujmi.
Hewwit - historie UltimaThule ve Warlandu, 2013


SURVIVAL

Warland byl opuštěný, většina frakcí byla zničena a vykradena, písemné prameny byly zničeny. Přežila jen hrstka nejudatnějších bojovníků, kteří z trosek bývalého království vybudovali novou Ultimu. Město obchodu, město bohatství, centrum světa, i tak se v Craftii říkalo Ultimě. Rodiny z celého světa šetřili craftujcoiny na cestu do Ultimy, aby jen na pár dní mohli zahlédnout tento skvost. Zakladatelem Nové Ultimy se stali Bakinko a Xiemis, jedni z nejvýše postavených generálů ve Staré Ultimě, a forcik12. Doly byly nevytěženy, stromy rostly, a tak nic nebránilo tomu založit první osadu. Za pár týdnů již stála naše skvostná radnice. Netrvalo dlouho a přibyly farmy a měšťanské domy.

Avšak město zdaleka nedosáhlo svého cíle! Chceš se přidat do přátelského kolektivu, který se řídí pravidly a slušným chováním? Chceš se podílet na stavbě majestátní železnice na spawn? Chceš si postavit středověký domek svých snů? Pokud neumíš stavět, poradí ti naši zkušení architekti!

Tak neváhej a podej přihlášku

NÁBOROVÉ ŘÍZENÍ
*Věk:
*Stavební dovednosti: (vybírej z následujících) 1/ začátečník 2/ středně pokročilý 3/ pokročilý 4/ expert
*VIP:
Pokud jsi hrál ve Warlandu, jaké frakce jsi byl členem:
*Něco o sobě a důvod proč byste chtěli k nám:

PRAVIDLA MĚSTA

Stavby
Stavíme jen a pouze styl MEDIEVAL (neboli středověk). Důraz je kladen na vysoké detaily. Žádný jiný styl zde není povolený.
Každý člen má povinnost si postavit nejméně jeden dům.
Každý člen může mít neomezený počet staveb.

Žádost o schválení stavby:
Člen zažádá vedení vesnice (MonsterBak nebo Xiemis) o schválení stavby in-game. Rovněž zašle fotku, video (youtube tutorial...), nebo jiný materiál dokumentující vzhled stavby. Pokud je vedení se stavbou spokojeno, bude schválena a členu bude přidělen pozemek. Pokud se člen stavbou výrazněji odchýlí od schválené stavby, bude nucen stavbu zrekonstruovat do žádoucího vzhledu, v opačném případě bude stavba nahlášena a posuzována jako grief.

Všeobecná ustanovení
Člen města je povinen se chovat slušně ke všem hráčům na serveru. Nesmí používat cheaty ani jiné zakázané modifikace klienta. Člen je povinen platit týdenní daň, která se vybírá zpravidla v pátek a činí 150CC. Je zakázáno stavit uzamknuté bloky (dveře, chesty) do prostorů, kde by blokovaly plynulý chod města. Je zakázano úmyslně ničit a pošlapávat farmy. Ze společeného skladu je možné brát kolik chcete, ale je nutno taky zboží někdy doplnit. V případě, že se člen jakkoli proviní proti pravidlům města nebo serveru, je možné vyhoštění z města a stavba (vyjma osobních věcí), propadá do vlastnictví města. V případě vyhoštění je podmínkou zrušit všechny osobní /lwc zámky v městě, (zanechání je posuzováno jako grief). Přístup do společného skladu dostanete až po postavení schválené stavby, v případě vykradení skladu se stavba zabavuje a musíte zrušit všechny /lwc (nahlíženo jako na grief) a jste vyhoštěni z města.


FINANCE

týdenní daň činí 150 CC, pokud se nedomluví jinak, je vybírána v pátek.
peníze jsou určeny na městský ChestShop.
Každý hráč dostává týdenní výplatu z prodeje ChestShopu, a to 12,80% z celkového zisku.
zbytkové peníze jsou určeny na doplnění společného skladu a jídlo pro členy, případně půjčky.


Radnice:
Obrázek

zpracoval xiemis

Helper
Uživatelský avatar
Příspěvky: 28
Registrován: sob 21. zář 2013 7:56:03

Re: Obec - UltimaThule

Příspěvekod KukimnCZ » pon 30. říj 2017 12:48:54

Zdravím ;) ,
Tož tedy je mi 18 let.
Stavební dovednosti tak asi středně pokročilý, ale musí se mi chtít. Umím sice výborně napodobovat styly, ale většinou se mi nechce :D .
Jop jsem VIP.
LonelyWolves
Hej jako o mně toho moc není však. Nebaví mně hrát úplně sám to je hlavní důvod. :D
Na sušenky mi NIKDO nesahejte !!!
LonelyWolves bráško ;)

Redstone inženýr
Uživatelský avatar
Příspěvky: 586
Registrován: pon 28. říj 2013 13:42:32
Bydliště: Oros

Re: Obec - UltimaThule

Příspěvekod Bakinko » pon 30. říj 2017 17:12:50

Po dlhom spánku sme sa rozhodli, že ťa príjmeme :)
Až na konci spoznáš , ako si mal v skutočnosti začať

Life is too short to wait

Zpět na Obce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník