Registrovat

Náhrada za VIP

Kovář železa

Náhrada za VIP

Příspěvekod martasiq » čtv 26. říj 2017 14:28:13

Zdravím, chtěl jsem je jen zeptat - jak to bude s dalšími postavami s VIP, které nebudou využité(nejsou origo)? Bude nějaká náhrada v podobě in-game předmětů, nebo máme smůlu? :D nebo třeba 200 kč na účet
[VIP]
Obrázek (Směšnej název pro město xd)

Redstone inženýr

Re: Náhrada za VIP

Příspěvekod TheGreenSaber » čtv 26. říj 2017 16:04:23

Mám 2x VIP na postavách, na kterých nemám origo. Znamená to, že jsem právě vyhodil 400 KČ do koše?
nikdy nehrajte lolko

Administrátor

Příspěvekod Zalox » čtv 26. říj 2017 17:10:01

Dokud Craftuj.cz nebylo a všichni jste si jásali, jak je konečně potopené (posledního cca půl roku až rok), tak jste se nikdo neptal, docela zvláštní situace :D

Samozřejmě, že náhrady si neudílí, VIP na vašich účtech stále jsou a můžete si koupit originální verzi hry na www.minecraft.net. Pokud máte jinou origo postavu, na kterou budete chtít přenést staré VIP, také samozřejmě není problém ;-)

Redstone inženýr

Příspěvekod TheGreenSaber » čtv 26. říj 2017 18:26:41

Takže jediná cesta je si zakoupit origo MC, a to i přesto, že jsem v nelidské situaci kde je pro mě tento čin nemožný? To už je lepší si znovu zakoupit VIP, 5 stovek saved.

Nezlobte se na mě, ale např. mě, hráče který chce hrát, který zde setrvává už nějaké 3 roky (nvm?) a ještě se ani jednou k craftuj neotočil zády by absolutně nenapadlo jako první řešit "co se stane s mými VIPčkama". Můžu zde zmínit např. LeviQa který má tuším 5/6 VIP postav? A co teď s tím? 1000 jen tak do vzduchu? (předpokládám že si origo nekoupil 6x). Zde připadá vhod minimálně in-game kompenzace.
nikdy nehrajte lolko

Kovář železa

Příspěvekod martasiq » čtv 26. říj 2017 18:49:11

Zalox píše:Dokud Craftuj.cz nebylo a všichni jste si jásali, jak je konečně potopené (posledního cca půl roku až rok), tak jste se nikdo neptal, docela zvláštní situace :D

Samozřejmě, že náhrady si neudílí, VIP na vašich účtech stále jsou a můžete si koupit originální verzi hry na http://www.minecraft.net. Pokud máte jinou origo postavu, na kterou budete chtít přenést staré VIP, také samozřejmě není problém ;-)

No to víš, přes všechno to jásání jsem si ani nevzpomněl. Kdybych ti napsal, poslal by jsi mi těch 400kč? Nebo jsem se o ně měl soudit? (VIP výhody navždy.) :D :D
[VIP]
Obrázek (Směšnej název pro město xd)

Administrátor

Příspěvekod Zalox » čtv 26. říj 2017 19:14:10

Bohužel ne. VIP ti stále platí na tvém nicku nebo na nicku, u kterého prokážeš své vlastnictví. Víceméně Craftuj jako takové skončilo, tudíž i permanentní VIP už neběží na Craftuj.cz PvP Factions serveru ve světě Warland. Hráči, kteří se rozhodli si zakoupit originální verzi hry a měli na minulém Craftuj VIP, jsme se rozhodli ocenit VIP na novém serveru. Nezabíhejme ale do dementního slovíčkaření. Oba víme, že VIP vám stále "platí" a to jen díky naší dobré vůli. Každý normální server, když vše spouští na čisto znovu udělá i reset pluginů a permissí, jen my taháme permisse šest let. Stejně tak všichni víme, že žádat peníze za VIPčko, které sis dlouhodobě užíval a kterého jsi nelitoval, je přece hloupost. Servery na Cz/Sk scéně padají jak zralé jablka a neslyšel jsem ani jednou, že by někdo nárokoval peníze zpátky, natož po tak dlouhé době.

VIP je Craftuj je uděleno za odměnu a je odstraněno za špatné chování. K VIP se dá dostat buďto prakticky nezištnou podporou projektu (výpomoc na festivalech, přispění skrze SMS,...) nebo prokázáním výjimečných in-game schopností (turnaje, eventy,...). Mimochodem, z každé vaší dvousetkoruny skrze SMS jsme neviděli nikdy ani korunu, vše šlo vždy na hosting, který si ještě před samotným přepočtem na kredity, jímž se platil server, vzal 40-50 %. Paypal si bral cca 20 % a všechny peníze šly na tisk propagačních materiálu či malou fcb reklamu (žádná položka nepřesáhla 200 Kč).

Zpět na Obecná diskuze