Registrovat

[Event] Soutěž stavitelů

GM

[Event] Soutěž stavitelů

Příspěvekod Awrixel » pát 27. lis 2015 13:36:15

Craftuj.cz nyní opět vyhlašuje jeden z větších, dlouhodobých eventů!

Obrázek

Event je nyní zaměřen na ty z vás, kteří neholdují věčnému prolévání krve v PvP arénách, ani nákladným frakčním válkám ... Tentokráte jde o vaše stavební schopnosti a důvtip při tvorbě epických sídel, rozlehlých podzemních tunelů či věží sahajících až do nebes! (pozn. 255 bloků)
Týkala se tato věta právě vás? Pak máte jedinečnou možnost zúčasnit se! Odměny jsou lákavé, konkurence silná. Kdo bude natolik schopný a zvítězí? To ukáže až čas ...

Pravidla soutěže + užitečné informace:

• Přihlášená stavba musí být postavena na serveru Craftuj.cz.
  • Jakožto přihlašující osoba musíte být autorem stavby.
  • Velikost stavby, ani svět (Warland, Nether či Goldland) omezen není! Záleží pouze na vás, ve kterém budete budovat. (Pozor na zmíněné PvP nadšence a jejich dobyvačné cesty ve světech mimo Goldland)
  • V případě přihlášení stavby do soutěže musíte dodat několik screenů (Záleží na vás, z jakého budou pohledu atd.) a zároveň musíte uvést souřadnice (x ; y ; z), na kterých se stavba nachází. (Z důvodů hodnocení a prokázání pravosti stavby)
  • Své stavby můžete přihlašovat do 31. 1. 2016. (Času je mnoho, tak si dejte záležet ;) )
  • Pokud chcete, můžete pracovat až ve 3 členném týmu s jinými hráči. (Platí stejné podmínky - všichni se musejí účastnit stavby prokazatelným způsobem [nepostavit 1 blok a tím se stavbou přestat - v tomto případě si nemůžete nárokovat odměnu] )

Odměny:

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napsat buď sem, nebo mé osobě do PM.

Pozn.: Přihlášené stavby budou hodnoceny všemi členy Craftuj Teamu a nejlépe ohodnocené stavby následně získají úmístění na stupních vítězů. Craftuj Team si vyhrazuje právo v případě velmi nízké či nedostatečné účasti (Příkladem budiž: Své stavby přihlásí celkem 2 hráči, z nichž 1 postaví cobblestonovou kostku a druhý dřevěnou kostku) neudělit hlavní výhru. (Pozn.: Zúčastnit se můžete s jakoukoliv stavbou, která bude odpovídat pravidlům soutěže - je tedy čistě na vás, zda přihlásíte zámek, hradbami ověnčené město, vesničku či obléhací věž.)V případě týmové spolupráce na vítězných stavbých získají celou odměnu všichni členové týmu! (Viz poznámka o tom, co musejí členové týmu splnit. Navíc - JAKÝKOLIV pokus o podvod (Příklad: Postavím si půlku stavby se svou postavou a půlku se svou alternativní postavou a uvedu ji jako člena týmu kvůli odměně) povedou k vyloučení ze soutěže a navíc vyloučení daného hráče ze všech dalších dlouhodobých soutěží, které Craftuj.cz bude pořádat.

Mlátička stromů

Re: [Event] Soutěž stavitelů

Příspěvekod Girinacek2 » stř 02. pro 2015 15:32:00

Je to hezké že se tato soutěž opakuje, ale myslím si ,že by všechny stavby co jsou už skoro hotové by se neměli počítat. Je to z toho důvodu že lidé kteří už mají hotovou nějakou epickou stavbu tak mají velkou výhodu nad ostatníma. Jsou tím myšleny obrovská sídla v Goldu a hrady atd... . Každý hráč by měl na tu soutěž začít něco nového.

Kovář železa

Příspěvekod Zombicz » stř 02. pro 2015 17:19:06

Souhlasím, nevím, jak mám postavit něco lepšího, než má například Gamer.. Chtělo by to, aby se stavělo odznova..
Sedím si vysoko.

Mlátička stromů

Příspěvekod Girinacek2 » pát 04. pro 2015 15:16:46

Asi tak no. Mluvil jsem o tom i s Rejčátkem a ten má stejný názor. Chtěl bych vědět i názory ostatních.

Kovář železa

Příspěvekod sverrir » pát 04. pro 2015 20:23:47

Girinacku mám stejný názor :D ikdyž jediný pěkný co jsem postavil byla věz z cobblestonu u spawnu :D

GM

Příspěvekod Awrixel » sob 05. pro 2015 8:03:05

Zdravím,
je sice pravda, že hráči, kteří již nějakou dobu stavějí mají náskok, ale to nijak neomezuje ani Vás, hráče, kteří teprve začínají - z tohoto důvodu byl dán dostatečný čas na stavbu. (v podobě 2 měsíců - neříkejte mi, že za 2 měsíce není možné postavit žádnou stavbu hodnou přihlášení do soutěže)
Tento parametr již měnit nebudeme, ale v budoucnu se může objevit i event v podobě "stavby na čas".

Každopádně chcete-li vyhrát, nemusíte stavět žádné 50x50 chunků velké hrady, stačí i menší stavby, které si myslíte, že jsou povedené. (Nevím, na základě čeho bude stavby hodnotit zbytek týmu, ale pro mne je například vedle celkového vzhledu na stejné úrovni, ne-li na vyšší, propracovanost detailů na dané stavbě ...)

Redstone inženýr

Příspěvekod ProfesorG » sob 05. pro 2015 18:04:06

Kolik staveb mohu přihlásit? :D
Klidně více, ale získáš pouze 1 z cen v případě umístění.
Na craftuj hraju od roku 2011 bitchez.

Moje frakce do Warlandu přivedly jedny z nejlepších PvP Bossů na Craftuj. #KappaVšichniJsouŠpatní
- Ondra7777
- Sverrir
- LanThanium_

Dodavatel lávy

Příspěvekod Kapppy » pon 07. pro 2015 21:31:10

Můžu stavby postavit s altkou a připsat jí ten titul ?

Ano, pokud bude stavba stavěna jen jednou tvou postavou.

Awrixel
Nedostali jsme život, abychom si stěžovali. Dostali jsme ho, abychom si ho užívali.

Redstone inženýr

Příspěvekod Solarius45 » úte 15. pro 2015 15:39:09

Zdarec, kdyz budu s nekym v tymu a treba vyhrajem 1. misto, dostaneme oba titul a ty ostatni chujoviny nebo dostanem jen jeden ten pack?

Ahoj,
pokud budou dodržena pravidla (Aby se nejednalo o podovod) a bude prokazatelná spolupráce obou hráčů, samozřejmě případně získáte titul a truhly oba.

Kovář železa

Příspěvekod sverrir » čtv 24. pro 2015 21:16:57

Chci se optat na jednu věc nikde jsem si toho nevšiml mohou se hlásit stavby postavené již před eventem? Nebo jen ty co se staví od doby co začal event ? PS. Zdá se mi hloupé postavit jednu stavbu a vyhrát s ní X eventů.

Další

Zpět na Eventy