Registrovat

Craftuj Reborn

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí. Minecraft novinky i offtopic.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.
Těžař uhlí

Re: Craftuj Reborn

Příspěvekod Xal » ned 25. srp 2013 19:57:45

Mluvíte tu o nahrání McMMO a ponechání skillů. Představte si někoho kdo dojde až po mcmmo a teď má Craftuj Classes 30 lvl. Jemu by to asi nevadilo co??

Myslím si, že nejlepší je koncept z 1. postu. Jen se mi zdá neproveditelné tolik class + ty zbraně, ale to už je o něčem jiném.
Obrázek

Pracovník na pile

Příspěvekod Favorlock » ned 25. srp 2013 20:14:15

Je tu hodně zajímavých nápadů...
Btw brzo bude 1.7 a s ní i Biom update....
Ten weapon plugin by byl určitě zajímavý, ale jestli má jedna mele zbraň delší dosah než jiná, tak se zbraní s krátkým dosahem hit někomu s dlouhou nedáte..
Custom client bych nevytvářel, protože hodně lidem, co by se potenciálně chtělo připojit na craftuj, se prostě nechce stahovat něco navíc... + je to hromada práce a stejně si někdo udělá externí program v autoitu nebo autohotkeyi...
A ještě se mi nelíbí ten návrh s doly, protože tohle je minecraft a podstatná část času strávená na PvP Survival serveru by měla být těžením surovin a ne AFK....
Určitě bych byl pro zrušení goldu a případně i resetu warlandu...
Líbí se mi návrh s přidáním McMMO a odstraněním enchantů protože proč vytvářet nový plugin když už existuje jiný téměř dokonalý, který každý zná a většině se líbí... a asi bych byl pro smazání skillů, protože se říká, že byly nabugované...
Také by se mohly povolit perly, TnT a např. dát frakci permise na faction flag explosiondamage off nebo co to tam je zač...
Otevřít The End a klidně by se tam mohla povolit stavba např. radius 1000 a hlavní ostrov dat warzonu
Ještě se mi líbí to snížení power na 5/-5 a limit poweru
A s odstraněním goldu by se v kapacitě serveru určitě našlo místo pro anti cheat a ten plugin co fakuje orečka a tím zabraňuje x-ray
VIP by mohli mít 1 virtuálku, non-VIP pouze ender truhlu
Určitě by to bylo zajímavé i bez home pluginu, jak se v hlavní části tématu píše

To je ovšem můj názor a chápu, že každému se líbí něco jiného.. Jen jsem ho chtěl dát na vědomí

Těžař uhlí

Příspěvekod henkok » úte 27. srp 2013 15:22:32

Favorlock píše:Je tu hodně zajímavých nápadů...
Btw brzo bude 1.7 a s ní i Biom update....
Ten weapon plugin by byl určitě zajímavý, ale jestli má jedna mele zbraň delší dosah než jiná, tak se zbraní s krátkým dosahem hit někomu s dlouhou nedáte..
Custom client bych nevytvářel, protože hodně lidem, co by se potenciálně chtělo připojit na craftuj, se prostě nechce stahovat něco navíc... + je to hromada práce a stejně si někdo udělá externí program v autoitu nebo autohotkeyi...
A ještě se mi nelíbí ten návrh s doly, protože tohle je minecraft a podstatná část času strávená na PvP Survival serveru by měla být těžením surovin a ne AFK....
Určitě bych byl pro zrušení goldu a případně i resetu warlandu...
Líbí se mi návrh s přidáním McMMO a odstraněním enchantů protože proč vytvářet nový plugin když už existuje jiný téměř dokonalý, který každý zná a většině se líbí... a asi bych byl pro smazání skillů, protože se říká, že byly nabugované...
Také by se mohly povolit perly, TnT a např. dát frakci permise na faction flag explosiondamage off nebo co to tam je zač...
Otevřít The End a klidně by se tam mohla povolit stavba např. radius 1000 a hlavní ostrov dat warzonu
Ještě se mi líbí to snížení power na 5/-5 a limit poweru
A s odstraněním goldu by se v kapacitě serveru určitě našlo místo pro anti cheat a ten plugin co fakuje orečka a tím zabraňuje x-ray
VIP by mohli mít 1 virtuálku, non-VIP pouze ender truhlu
Určitě by to bylo zajímavé i bez home pluginu, jak se v hlavní části tématu píše

To je ovšem můj názor a chápu, že každému se líbí něco jiného.. Jen jsem ho chtěl dát na vědomí

Enchanty by som nerušil , áno kým tu bolo mcmmo a neboli tu enchanty bolo to super ale pochybujem že by server bez enchantov prilákal nových hráčov , takže by som enchaty nechal tak a radšej len pridal niake nové classy . Tie doly majú byť len také spestrenie , určite by sa tam negenerovalo dosť surovín nato aby si nemusel vôbec ťažiť a hlavne by to bol dôvod prečo zaútočiť na niakú frakciu a ak nie doly tak aspon treasure hunt .

Stavební mistr

Příspěvekod Feferonka » úte 27. srp 2013 16:12:19

Ano, ale enchantovat 10hodin, aby sis dal PvP na 10minut ti fakt dává smysl co?
Hasta La Victoria Siempre
Rýšaví ludia nemajú duše

Kopáč zeminy

Příspěvekod Ponocni » úte 27. srp 2013 16:26:59

I am Back. A jestli budete mit neco proti, tak se ohrazuji deerem.
Rikal jsem to a koukam holatka z nemesis vymyslela docela slusny plan.
Jak jsem cetl, bude vlastni launcher, coz by mohlo pomoct v tom, ze craftuj by mohl pridat par hezkych modu do hry. Dle mého craftuj weapon se příliš podobá zbraním z balkons weaponmod a custom npc, takže byste mohli použít tyto dva mody a udělat rovnou i nějakou slušnou příběhovou questovou linii. Nápad s malým ostrovem se mě docela líbí. CC by tímhle bylo o dost solidnější plugin, sice by se jevil jako dost povedená kopie Heroes, ale proč ne. Ty doly jsou slušný nápad. Možná bych zase skočil na slovíčko. Jinak jestli budete dělat launcher na 1.6, tak si tam dejte aspoň základní mody jako optifine, reisku, Invenory tweaks armor a potion status.

No nic, sve jsme rekl, jdu makat, nazdar, vas milovany kokl

Stavební mistr

Příspěvekod Feferonka » úte 27. srp 2013 16:36:08

Tento plán vychází z jiných pluginů...
Hasta La Victoria Siempre
Rýšaví ludia nemajú duše

Těžař uhlí

Příspěvekod henkok » úte 27. srp 2013 16:56:09

Feferonka píše:Ano, ale enchantovat 10hodin, aby sis dal PvP na 10minut ti fakt dává smysl co?

Nedáva :D hovorím ja by som bol za keby sa sem malo dat mcmmo namiesto enchantov , len neviem či by server bez enchantov nalákal nových hráčov .

Úspěšný přeživší

Příspěvekod Kydus » úte 27. srp 2013 18:26:21

Nenechte se zmýlit já hovořil s mcmmo v souvislosti s tvorbou dalšího realmu. Na hlavním realmu v každém případě zůstane Craftuj Classes, pro by bylo na místě debatovat zde nad jeho dalšími úpravami.

Ponocni píše:I am Back. A jestli budete mit neco proti, tak se ohrazuji deerem.

Správně on dostal také několikrát reban, než dostal unban.

Těžař uhlí

Příspěvekod Fila26 » úte 27. srp 2013 21:19:07

Zdravím,

Po dlouhý přečteni všech příspěvku je tady spousta dobrých nápadů ale i dost složitých. Někdy mi až připadá ze už to neděla Minecraft minecraftem. Několik příspěvku tady je od hráčů který tady hrály před nějakou dobou a už tady nehrajou. Nějací i své úcty prodali někomu jinému a slova „možná bych i já začal hrát“ mě dost štvou. Myslíte si ze tady je na vás někdo zvedávej. Do řešeni o té to velké změně co tady Pise by mělo rozhodovat několik lidi co tady hrajou delší dobu a přemyslí objektivně ne ty co mysli sami na sebe aby jim to vyhovovalo co nejlépe a je jim jedno co bude nejlepší pro server. Takže přejdu k tématu

Goldland podle mého by se mel od dělit už dříve, jestli vypnout nebo dat někam jinam na server je v celu jedno. Tím se zabráni šetřením a škudlením zásob do haleluja co ani za cele hráni nikdy nevypotřebuje.
Ted trosku k pluginu economick. Je to podle mého plugin zbytečný na to ze zatěžuje velkou část servu. Nemluvě o tom ze když někdo postaví obchod a je offline a ten obchod vydělává je trosku na palici ne? Má vydělávat ten co se v obchode otáčí a den co den tam pracuje.
Ted ohledne toho odcházeni lidi z Craftuj není žádný důsledek špatného serveru hold minecraft sel s popularitou lehce dolu a takhle to je vidět.
Jestli chcete aby na servru přišlo vice lidi musí se to nějak ty lidi dozvědět. Třeba reklamou hlasováni na tabulkách nej servru atd…
Další věc server musí nabídnout něco co jinde hráči nedostanou mě osobně napadlo udělat boj o frakční vlaky Každá frakce by mela svoji vlajku. Když o ni přijde ztratí nějaký power level. Muže to byt cokoliv jiného. Nevím přesně jak by to šlo udělat ale snad nějak ano.
Další věc by bylo udělat item kterým by se dalo rozbíjet dveře nepřátelům (pouze dřevěné) popřípadě dat na webovy obchod zombik egg jda totiž dobře použit jako beranidlo :D .
A jako hlavni věc by bylo nejlepší nějak zabránit cheaterum a hackrum. Proste si vyhrát s anticheatrem když to funguje na ostatních serverech tak proč ne tady. Hold to dá dost práce a GM a adminum budou muset strávit hodně hodin hraním a zkoušením aby se nastavil tak jak má.
O Wipe warlendu jsem na tom nerozhodne najedu stranu se zas rozjíždí to ze začíná byt dostatek materiálu tím pádem i ne takové škudleni a odvaha bojovat. Na druhou stranu zas je tady spousta věci co by bylo lepší a jednoduší udělat od začátku.

Nevím proč tady mimochodem někdo píše ze Craftuj konci nebo tak něco když jsi to mysli dobře ale prestav si ze Craftuj se vám furt snaží udělat server podle vás a spousta lidi to ani neumí ocenit.
Myslím si ze cely craftuj team se snazi udelat ten server tak aby vyhovoval všem ale bohužel to nikdy nepůjde musí se vybrat ta nejlepší cesta pro cely server. Na servru už jsem nahrál X hodin hraním tím bych chtěl zase já za odměnu nabídnout pomoct z jakým koliv grafickým zpracováním.

Jestli jsem na něco zapomeň dopisu

S pozdravem Fila26

Redstone inženýr

Příspěvekod MathewMcMagor » stř 28. srp 2013 9:22:09

Myslím, že než další dva týdny vymýšlet něco extrasuper a pak zjistit, že tu polovina lidí stejně chce MCMMO, bych spíš realizoval něco základního, žádné nové classy, jen realizovat ty stěžejní věci:
Gold pryč
Wipe Waru
Doly vygenerované po světě jako:
-+++-
++-++
+-#-+
++-++
-+++-
Kdy - je volné území, + arena claim a # důl (safe zona).
Economy pryč - pouze výměnný obchod
Menší mapa ve tvaru ostrova, okolní oceán poclaimovaný arenou, Craftie vprostřed ostrova jako malá rybářská osada (možná pár farem na krajích ostrova pro další porty)
/home i na nepřátelském území (jenom to útočníkům ušetří 10s trvající odpojení a připojení do frakce)
Zrušení redukce dmg na vlastním území
Přechod na SimpleClans - Princip Factions, bez bugu, s dalšími vlastnostmi jako více hodností ve frakci a KDR.
Založení frakce/klanu i pro non-VIP (a pro všchny zdražit).

Myslím, že tyhle změny jsou realizovatelné do týdne. Pozdějí můžeme začít hovořit o dobývání zalezlých frakcí, nových classách, power capu a lockpickingu.

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze